17 Mart 2011 Perşembe

Çok Görme Haci Karamsar bir kızın Sözleri bunlar

İyimisin?.affet yanlış sordum.Nasılsın?bende iyiyim.ee sonra.Sonrası bence koca bir boşluk.O halde şu boşluklardan biraz konuşalım.Boş boş oturmayı severim,Boş dersleride severim.bomboş bakmayı da severim.Ki çoğu zaman yapıyorum bunu.bkz:fizik dersi.beni buraya yazmaya iten dürtü de boş bir şey.kafanı yormana değmez.ama ben hayatımı bu boşluklara adadım.Anne karnındaki o boşluktan bu bok dünyadaki o uzun yola.sıra sıra boşluklar ekledim ben.Kalbimin yarısı da boş bence.E ben-ce bulurum o yarısını.Hiç olmadı ebemi bulurum.Sıkılgan bir adam değilim,ama konsantrasyon problemim var.Hayatımın hiçbir köşesine pür ,hazır asker hali olma durumunu ekleyemedim daha.Çok sevdiğim 5 insan var sanırım..
Hiçbir dostuma güvenmedim.Bu nedendir bilmem,beklide yediğim kazıkların toplamıdır bu..herkes yediği kazığın hesabını soruyor da,Ben o kazıklardan sopa yapıp,içimdeki o deliyi döveceğim birgün.Uslu dursun.
Gittiğim gediğim yollar hep aynı.Baktırdığım bütün fallarda hiçbir yolum çıkmaz benim.bol bol uyduruktan şanslar çıkar.henüz şansların biri rastlamadı.. Henüz..
Hayatımda sadece birisine bağlandığımı hissettim . çok sürmedi.fakat derinden etkilediğini açıkça söyleyebilirim.Aziz bir X şahsiyeti şöyle demiş  ‘Ben zor adamları sevdim.Onlarda beni.
Bağlanma fobim yok.Fakat henüz erken..
Soğuk anlamsızlıklarla anlamsızlaşma çabası içindeyim.Tabiki şaka .Her türlü Soğuk,boğuk ve anlamsız bir konuyu konuşabiliriz. :)
Bana Nefreti hissettiren insan türü egolu olanlar cinsi.Hayatımın % 30 undakiler bu cins mağlesef.%10 u ..%20 masum görünümlü çöküntü adam ve kadınlar.%20 si değer vermeye çaba gösterdiğim insancıklaa..ve yüzde onu çokça sikindirik şeyler.Karamsarlıktan ölücem.Yada annem beni öldürecek..Bardağın boş tarafını severim.Sana bir bardak suyun bende hissettirdiği şeyi sayfalar dolusu da söyleyebilirim.Ama buraya yaz deyince tıkandım şimdi. Her neyse şimdilik bu kadar .Eh yetti bu kadar.
Kolanın  tadı nedir ?biliyormusun ha? Ben bilmiyorum.Amaaa ;Çok görme haci karamsar bir kızın sözleri bunlar.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder